• PL
  • EN
  • DE
  • SK

O nas

Firma ASW Technik powstała w 2016 roku na bazie idei połączenia wieloletnich doświadczeń z branży metalowej oraz budowlano-montażowej w celu umożliwienia dynamicznego i elastycznego reagowania na potrzeby naszych klientów w dobie silnych wahań na rynkach zbytu. Twórcy idei stworzenia spółki aktywni są w branży metalowej zarówno w Polsce, jak i w Niemczech od roku 2001. Uzupełnienie zakresu działania firmy doświadczeniami z branży budowlano-montażowej zbieranymi od 2007 roku przez trzeciego współzałożyciela pozwoliło na stworzenie stabilnego przedsiębiorstwa wychodzącego naprzeciw oczekiwaniom klientów i gwarantującego stabilne warunki zatrudniania dla naszej kadry wykwalifikowanych specjalistów. Działalność firmy ASW Technik skierowana jest głównie na świadczenie usług przy wytwarzaniu i obróbce produktów wykonanych z różnych metali oraz stopów metalicznych. Dopełnieniem działalności jest świadczenie rozmaitych usług budowlano-montażowych.

Misja

Misją naszej firmy jest terminowe dostarczanie naszym klientom z branży metalowej i budowlanej usług oraz produktów o najwyższej jakości. Bycie odpowiedzialnym pracodawcą, dbającym o stały rozwój kadry pracowniczej oraz bycie zaufanym partnerem biznesowym są równie ważnymi celami działalności naszej firmy.

Wizja

Wypełnienie misji firmy gwarantuje nasza wizja ciągłych inwestycji w kadrę pracowniczą w zakresie zdobywania i doskonalenia nowych umiejętności oraz w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Stały rozwój kadry specjalistów jest gwarancją dostarczania usług o wysokiej jakości.

Bezpieczeństwo pracy i szkolenia

Pracownicy naszej firmy są regularnie szkoleni w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasi monterzy tras kablowych posiadają europejski certyfikat bezpieczeństwa pracy dla podwykonawców - SCC No. 018. Sprawy bezpieczeństwa i higieny pracy są regularnie kontrolowane w Polsce i w Niemczech przez naszego własnego specjalistę ds. BHP.

Dlaczego warto nas wybrać?

Wysoka jakość Najlepsi specjaliści Najnowsze technologie Wyjątkowe pomysły Dbałość o szczegóły